Pipa-HacK

wWw.Pipa-ForuM.Tk
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 ndeshjet me 22 dhe 23 nentore ne la liga

Shko poshtë 
AutoriMesazh
jekaNumri i postimeve : 9
Join date : 23/11/2008

ndeshjet  me  22 dhe  23 nentore  ne  la liga Empty
MesazhTitulli: ndeshjet me 22 dhe 23 nentore ne la liga   ndeshjet  me  22 dhe  23 nentore  ne  la liga Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 1:50 pm

Real Madrid 1 - 0 Recreativo Huelva

Villarreal 0 - 3 Valladolid

Sevilla 0 - 0 Valencia

21:48 November 23

Mallorca 2 - 2 Malaga

Numancia 1 - 1 Atletico Madrid

Osasuna 3 - 1 Almeria

Racing Santander 3 - 0 Espanyol

Sporting Gijon 1 - 2 Real Betis

Barcelona 1 - 1 Getafe

Deportivo La Coruna 2 - 0 Athletic Bilbao
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
ndeshjet me 22 dhe 23 nentore ne la liga
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Pipa-HacK :: Diskutime Shoqerore :: Sporti-
Kërce tek: