Pipa-HacK

wWw.Pipa-ForuM.Tk
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 ndeshjet me 22 dhe 23 nentor ne england

Shko poshtë 
AutoriMesazh
jekaNumri i postimeve : 9
Join date : 23/11/2008

ndeshjet me 22 dhe 23  nentor ne  england Empty
MesazhTitulli: ndeshjet me 22 dhe 23 nentor ne england   ndeshjet me 22 dhe 23  nentor ne  england Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 1:48 pm

Chelsea 0 - 0 Newcastle U.

Liverpool 0 - 0 Fulham

Manchester C. 3 - 0 Arsenal

Middlesbrough 1 - 3 Bolton W.

Portsmouth 2 - 2 Hull C.

Stoke C. 1 - 0 West Bromwich A.

Aston Villa 0 - 0 Manchester U.

20:47 November 23

Tottenham H. 1 - 0 Blackburn R.

Sunderland 0 - 1 West Ham U.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
ndeshjet me 22 dhe 23 nentor ne england
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Pipa-HacK :: Diskutime Shoqerore :: Sporti-
Kërce tek: