Pipa-HacK

wWw.Pipa-ForuM.Tk
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 PËRCJELLJA

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dr-Pipa
aDministratoret
aDministratoret


Numri i postimeve : 20
Join date : 21/11/2008

PËRCJELLJA Empty
MesazhTitulli: PËRCJELLJA   PËRCJELLJA Icon_minitimeSat Dec 13, 2008 11:15 am

E pabesueshme – I ankohet mikeshës një grua, e cila mendonte se është e bukur, çdoherë që shkoj rrugës për Pazar, meshkujt më vijnë pas, thjeshtë nuk di si t’i largoj?
Eh, kjo të paktën është e lehtë. Përnjëmend? Cka të bëjë? Thjesht, vetëm kthehu të të shohin dhe ata vetë do të largohen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pipa-hack.forumsq.net
 
PËRCJELLJA
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Pipa-HacK :: Diskutime Shoqerore :: barcoleta-
Kërce tek: