Pipa-HacK

wWw.Pipa-ForuM.Tk
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 NJERIU I GABUAR

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dr-Pipa
aDministratoret
aDministratoret


Numri i postimeve : 20
Join date : 21/11/2008

MesazhTitulli: NJERIU I GABUAR   Sat Dec 13, 2008 11:13 am

Gruas së re ia tërheq vërejtjen një mikeshë:
- Unazën e fejesës po e mbani në gisht të gabueshëm?
- E di, jam fejuar për njeriun e gabuar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pipa-hack.forumsq.net
 
NJERIU I GABUAR
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sa sheqer mund të konsumoj njeriu
» Ç’ ËSHTË NJERIU? CILA ËSHTË ORIGJINA? ÇFARË LLOJ SHORTI KA AI?
» Skeleti gjigand
» Eda Derhemi: Gjirokastra dhe komunizmi në “Darkën e gabuar” të Ismail Kadaresë
» Avni Rudaku-Rudi: Poezi antipërsëritëse: Kur njeriu gabon, përsëri gabon!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Pipa-HacK :: Diskutime Shoqerore :: barcoleta-
Kërce tek: