Pipa-HacK

wWw.Pipa-ForuM.Tk
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 ZGJEDHJA E MISIT

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dr-Pipa
aDministratoret
aDministratoret


Numri i postimeve : 20
Join date : 21/11/2008

ZGJEDHJA E MISIT Empty
MesazhTitulli: ZGJEDHJA E MISIT   ZGJEDHJA E MISIT Icon_minitimeSat Dec 13, 2008 11:09 am

Po e shikojnë Dudi e Dudia zgjedhjen e Misit në Televizion, kur ja Dudi foli: - Ueh, shikoje këtë bukuroshe, Dudie, qenka si Mercedes, ndërsa ti je si kombajn!
Disa netë më vonë shtrihen Dudi e Dudia në shtrat dhe Dudi don të bëjnë dashuri, po Dudia ia kthen: Kush e ndezë kombajnin për atë kashtëz!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pipa-hack.forumsq.net
 
ZGJEDHJA E MISIT
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Pipa-HacK :: Diskutime Shoqerore :: barcoleta-
Kërce tek: