Pipa-HacK

wWw.Pipa-ForuM.Tk
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Baba dhe Djali

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dr-Pipa
aDministratoret
aDministratoret


Numri i postimeve : 20
Join date : 21/11/2008

Baba dhe Djali Empty
MesazhTitulli: Baba dhe Djali   Baba dhe Djali Icon_minitimeTue Dec 02, 2008 4:35 am

Babë,a ma jep kerrin me dalë??
Per qka i ki kamt djali jem ? T'Majten e kam per kfaçill,e t'Djathten per kushnic edhe per gaz !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pipa-hack.forumsq.net
 
Baba dhe Djali
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Pipa-HacK :: Diskutime Shoqerore :: barcoleta-
Kërce tek: