Pipa-HacK

wWw.Pipa-ForuM.Tk
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Si te instalojm metamod ne CS Server

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DarKKheLL.-)!

DarKKheLL.-)!

Numri i postimeve : 13
Join date : 28/11/2008

Si te instalojm metamod ne CS Server Empty
MesazhTitulli: Si te instalojm metamod ne CS Server   Si te instalojm metamod ne CS Server Icon_minitimeSat Nov 29, 2008 2:11 pm

- E shkarkojm se pari metamod :
http://ovh.dl.sourceforge.net/sourceforge/metamod/metamod-1.19-win.zip

- Pastaj e bojm extract ose unzip dhe pas extract-mit e bojm copy follderin
e qesim paste ne "cstrike\addons"

- Dhe pastaj ne "\cstrike\addons\metamod\plugins.ini" i shtoni pluginsat qe doni
ti instaloni ne serverin tuaj Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te instalojm metamod ne CS Server
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Pipa-HacK :: Download Zone :: Lojra-
Kërce tek: