Pipa-HacK

wWw.Pipa-ForuM.Tk
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 si te instalojm AMXMOD

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DarKKheLL.-)!

DarKKheLL.-)!

Numri i postimeve : 13
Join date : 28/11/2008

si te instalojm AMXMOD Empty
MesazhTitulli: si te instalojm AMXMOD   si te instalojm AMXMOD Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 2:00 pm

- Se pari shkarkone ket file : 4shared.com/file/24692301/e3916633/AMX_Mod_X.html
- Pas shkarkimit e boni EXTRACT (Klikojm me tastin e djatht mbi file dhe pastaj EXTRACT HERE)
- Hyni ne follderin me emrin AMX Mod X pastaj dy her klikoni ne INSTALLER
- Next - I accept terms ........... NEXT
- E zgjedhim opcionin SELECT MOD DIRECTORY dhe shkojm prap NEXT
- Tash shkojm dhe e instalojm ne C:/HLDS/cstrike dhe te CUSTOM GAME ADDON : e zgjedhim Counter-Strike
- Klikojm OK edhe ne fund Finish
- Te konfiguracioni skeni qa prekni kurgjo mir e keni Wink
- Tash per mu llogirat si admin ne server me rcon veproni keshtu : rcon_password (pasvordi qe e keni len)
- E per amx comanda shkoni keshtu pasi jeni llogirat veproni keshtu : rcon amx_(ktu komanda e amx shkon)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
si te instalojm AMXMOD
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Pipa-HacK :: Download Zone :: Lojra-
Kërce tek: