Pipa-HacK

wWw.Pipa-ForuM.Tk
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Sii te Bojnn Bony Hopp conter strike 1.6

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DarKKheLL.-)!

DarKKheLL.-)!

Numri i postimeve : 13
Join date : 28/11/2008

Sii te Bojnn Bony Hopp conter strike  1.6 Empty
MesazhTitulli: Sii te Bojnn Bony Hopp conter strike 1.6   Sii te Bojnn Bony Hopp conter strike  1.6 Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 1:59 pm

Si Te Beni Bunny Hop Ne Counter-Strike 1.6 .

--------------------------------------------------------------------------------

Ja video:
http://www.truveo.com/Cs-16-bunny-ho.../id/1723158180
Ju mund te beni Bunny Hop nese e levizni mousin MAJT(Ana e Majt):
A + Majt

Dhe ne anen e DJATHT
D + Djatht

Dhe ta shkruani ne console : bind "mwheeldown" "+jump"
Do te hidheni me rroten ne maus
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Sii te Bojnn Bony Hopp conter strike 1.6
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Pipa-HacK :: Download Zone :: Lojra-
Kërce tek: