Pipa-HacK

wWw.Pipa-ForuM.Tk
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Si me Ndrru SpraY

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DarKKheLL.-)!

DarKKheLL.-)!

Numri i postimeve : 13
Join date : 28/11/2008

Si me Ndrru SpraY Empty
MesazhTitulli: Si me Ndrru SpraY   Si me Ndrru SpraY Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 1:57 pm

rapidshare.com/files/15988261...haosS.rar.html qetu merrne kta dhe me posht do te mesoni si me perdor1.E hapni filesharen edhe del nja Tag coventry
2.Shkoni Open Image edhe e zgedhni ni foto qafre doni me lan
3 Mbasi ta zgedhni
4 Shkoni tani adjust image
5 Tani apply changes and coventrys to 256 color
6 Shkoni save tag edhe tani shko te pika e 2 export to WAD file
7 Shkoni ok edhe e qitini C:/Program Files/valve/cstrike edhe e runi me emrin tempdecal.wad
8 Kur te hini ne loj kini me pa veq e trusni T edhe te el qaja foto qka e kik
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si me Ndrru SpraY
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Pipa-HacK :: Download Zone :: Lojra-
Kërce tek: