Pipa-HacK

wWw.Pipa-ForuM.Tk
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Sxe-hacK 6.9 neWw!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DarKKheLL.-)!

DarKKheLL.-)!

Numri i postimeve : 13
Join date : 28/11/2008

Sxe-hacK 6.9 neWw! Empty
MesazhTitulli: Sxe-hacK 6.9 neWw!   Sxe-hacK 6.9 neWw! Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 1:55 pm

kqyri qicat i ka ktoo sene

-Headshot

-Nospread

-Wallhack

-Aimspot

-Aim_bot

-Wallhak-2

-No-fllash

-No-smoke- etj

Me posht e keni si em nreq Qitsin

1- ehap qicin dhe emer - sxe dll- e qon ne "C:\Program Files\Counter-Strike\cstrike.exe"

1.Kopjo Core.dll, mandej kopjo edhe Core.cfg edhe qoj tek "C:\Program Files\Counter-Strike\cstrike.exe" meniher aty i qet

2-tana e kilon-sxe dll- open dhe qelet tana klikon PATCH

3- ehap Cargador by rr

4- cargar cheat klikon

5- ehap sxe injected 6.9

6-hin ne Cs- te del ni mesazh me bo ok duhet..

7-edhe hin ne loj cheatsin e ki

Qe linki Per me marr qitsin rapidshare.com/files/15973727...haosS.rar.htmlRessPect www.hack-team.forumotion.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Sxe-hacK 6.9 neWw!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Pipa-HacK :: Download Zone :: Lojra-
Kërce tek: